NEVĚSTÁM DOPORUČÍM

 trošičku výraznější líčení než jsou běžně zvyklé. Důvod je prostý- svatební foto. Blesky a světla značnou část líčení pohltí.

  V poslední době nevěsty nejvíce žádají look ve stylu Boho, ten se vyznačuje lesklou, přirozenou pletí, jemným líčením oči a dominovat mohou rudé rty.

  Do vlasů se vplétavaji květiny nebo celé věnce. Tento styl sluší opravdu většině žen. Také jemné kouřové líčení v přirozených odstínech hnědé, béžové a často do růžových a lososových barev, nebo linka a jemně vykonturovaný oblouk oka.

  Z účesů jsou nadčasové romantické vlny, výčesy a drdoly. Účes by měl pasovat k Vašemu typu tváře a Vašim šatům. Bohaté šaty skvěle ladí s větším vyčesaným drdolem, romantické šaty vypadají krásně s lehce nahodilým výčesem.

  Ve chvíli, kdy už máte ujasněné, jak by měl přibližně vypadat Váš makeup a účes, je čas zapátrat po obrázcích. Můžete se podívat v různých časopisech, na internetu nebo navštívit svatební veletrh.

  Po rezervaci termínu svatby mi prosím zašlete na email Vaši fotografii, které mi napoví více o Vás a obrázky líčení a účesů které Vás inspirovaly .

JAK SE PŘIPRAVIT NA SVATEBNÍ ZKOUŠKU

  Neměli by jste ignorovat zkoušku líčeni a účesu. Společně během ní najdeme líčení a účes ve kterém se budete cítit nejlépe.

  1. Zkouška může proběhnout i u Vás doma,nebo v mé studii. Vyhraďte si na ni minimálně 3 hodiny, po zkoušce už nic důležité neplánujete aby jsme byli v klidu.

  2. Ideální doba na zkoušku je dopoledne abyste viděla makeup na denním světle a jak společně s účesem vydrží až do večera. Oblečte si pro lepší představu něco ve světlých barvách.

  3. Pokuste se najít obrázky líčení a účesů, které se Vám líbí a které byste chtěla vyzkoušet. Ale dávejte pozor na inspirace na sociálních sítich, jelikož toto líčeni je vyloženě umělé a pro denní světlo naprosto nepřijatelné.

  Připravte si fotografie šatů a doplňků květinové výzdoby abychom s nimi Vaše líčení a účes dokonale sladily. Pokud budete mít závoj nebo vlasové ozdoby mějte je již u sebe.

  4. Účes je důležité vyzkoušet na vlasech ve stavu v jakém budou v den svatby. Jestli chcete jít na barvení, naplánujeme zkoušku tak abyste měla vlasy už nabarvené.

  5. Po svatební zkoušce mi prosím dejte vědět, jak jste byla s makeupem a účesem spokojená a jak držely během dne. Nechat si třeba udělat foto na novou občanku, večer vyrazit s budoucím manželem nebo s kamarádkou na večeři a udělat si foto …

  Během svatebního dne bude potřeba Váš makeup osvěžit, připravte si matovací ubrousky, pudr, rtěnku nebo lesk, co jste si zvolíte.